Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.boljiposao.com.
Ovaj oglas je istekao 27.01.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

Konkurs za profesore norveškog, švedskog i njemačkog jezika

Oglas je istekao
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Prijedor
Rok prijave:
27.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Fondacija „Zajednički put”: Konkurs za profesore norveškog, švedskog i njemačkog jezika

Rok prijave 27.01.2017

Fondacija „Zajednički put” Prijedor raspisuje Javni poziv za prijem 3 profesora/apsolventa/ predavača švedskog, norveškog i njemačkog jezika za angažman u okviru programa „Škola stranih jezika“, u svrhu uspostavljanja saradnje na realizaciji V ciklusa projekta „Škola stranih jezika“ Fondacije „Zajednički put” Prijedor.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uslovi za prijavu na poziv su:

prethodno iskustvo u edukaciji ili u radu sa mladima;
za predavače švedskog i norveškog jezika poželjno je posjedovanje certifikata o nivou poznavanja datih stranih jezika i/ili životno iskustvo na teritoriji datih zemalja;
za predavača njemačkog jezika mogu aplicirati i studenti završnih godina studija, kao i
visok stepen motivacije za rad sa mladima i drugim korisnicima programa „Škola stranih jezika”.
Zainteresovani kandidati treba da pošalju kratku biografiju (CV).

Poziv ostaje otvoren do 27. januara 2017. godine.

Svi zainteresovani svoje prijave mogu poslati na e-mail adresu: [email protected] ili ih donijeti direktno u prostorije Fondacije „Zajednički put“ na adresi Majora Milana Tepića bb u blizini robne kuće „Patrija”.

Za sve dodatne informacije, osoblje Fondacije „Zajednički put“ Vam stoji na raspolaganju.

Kontakt telefon Fondacije je: 066/399-849.

Izvor: http://www.hocu.ba/index.php/hocu.priliku/fondacija-zajednicki-put-konkurs-za-profesore-norveskog-svedskog-i-njemackog-jezika/
Minimalna stručna sprema:
Fakultet