Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.boljiposao.com.
Ovaj oglas je istekao 29.01.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

1) Asistent – za predmete Solfeggio I-X i Metodika nastave solffegia i praktikum I-II

Oglas je istekao
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Sarajevo
Rok prijave:
29.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
K O N K U R S / N A T J E Č A J
za izbor u akademsko zvanje:

– 1 izvršilac

Uvjeti za izbor i period izbora za saradnička zvanja utvrđeni su čl. 88., 89. i 90. Zakona o visokom obrazovanju – prečišćeni tekst ("Službene novine Kantona Sarajevo" broj: 42/13 i 13/15), čl. 156. i 157. Statuta Univerziteta u Sarajevu.

Kandidati uz prijavu dostavljaju:

• odgovarajuće diplome i drugu dokumentaciju o stečenom obrazovanju (originali ili ovjerene kopije),
• rješenje o nostrifikaciji (originali ili ovjerene kopije) – za inostrane diplome
• uvjerenje o prosjeku ocjena u toku studija (originali ili ovjerena kopije)
• rodni list (originali ili ovjerene kopije);
• uvjerenje o državljanstvu (originali ili ovjerene kopije);
• biografiju i hronološki pregled svih relevantnih činjenica o dosadašnjem nastavno-pedagoškom radu sa potrebnim dokazima

Uz pisani materijal, kandidat obavezno dostavlja i CD sa istim tekstom.

Konkurs ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja u dnevnoj štampi i na web stranici Muzičke akademije.
Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane.
Dodatne informacije kandidati mogu dobiti na tel. 033 444 896

Prijave sa potrebnom dokumentacijom slati na adresu:
MUZIČKA AKADEMIJA U SARAJEVU
JOSIPA ŠTADLERA 1/II
ili DIREKTNO NA PROTOKOL
SA NAZNAKOM: PRIJAVA NA KONKURS
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Minimalna stručna sprema:
Fakultet