NATJEČAJ za prijem ravnatelja i nastavnika

Mjesto rada:
Mostar
Rok prijave:
18.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Na temelju članka 96. Zakona o srednjoškolskom obrazovanju („Narodne novine Hercegovačko-neretvanske županije“ broj: 8/00, 4/04 i 5/04) Rješenja ministarstva prosvjete, znanosti i sporta o upisu u Registar broj: 05-02-40-2404-UR-34/10, članka 42. Statuta i Odluke Školskog odbora br. ŠO-02-1/18 od 10.08.2018., Školski odbor Privatne srednje strukovne škole s pravom javnosti VERBUM Mostar

r a s p i s u j e

NATJEČAJ
za prijem ravnatelja i nastavnika
za obrazovanje odraslih u šk. 2018/2019. god.

Profesor hrvatskog jezika - 3 izvršitelja
Profesor engleskog jezika – 1 izvršitelj
Profesor njemačkog jezika – 1 izvršitelj
Profesor francuskog jezika – 1 izvršitelj
Profesor ruskog jezika – 1 izvršitelj
Profesor etika ili vjeronauka – 3 izvršitelja
Profesor matematike – 1 izvršitelj
Profesor informatike i računalstva – 1 izvršitelj
Dipl. ing. kemijske tehnologije – 1 izvršitelj
Profesor kemije – 1 izvršitelj
Profesor biologije – 1 izvršitelj
Profesor fizike – 2 izvršitelja
Profesor povijesti i geografije – 2 izvršitelja
Profesor sociologije – 1 izvršitelj
Profesor ekonomske skupine predmeta – 3 izvršitelja
Dipl. ekonomist – smjer ugostiteljstvo i turizam – 1 izvršitelj
Profesor elektrotehničke skupine predmeta – 3 izvršitelja
Profesor strojarske skupine predmeta – 2 izvršitelja
Profesor građevinske skupine predmeta – 2 izvršitelja
Dipl. ing. Arhitekture – 1 izvršitelj
Profesor cestovne prometne skupine predmeta – 2 izvršitelja
Profesor PT prometne skupine predmeta – 1 izvršitelj
Profesor šumarske skupine presmeta – 1 izvršitelj
Profesor pravne skupine predmeta – 1 izvršitelj
Dr. medicine – 1 izvršitelj
Dr. veterine – 1 izvršitelj
Profesor poljoprivredne skupine predmeta – 1 izvršitelj
Profesor psihologije i pedagogije – 1 izvršitelj
Dipl. ing. prehrambene tehnologije – 1 izvršitelj
Profesor povijesti umjetnosti, dipl. povjesničar umjetnosti – 1 izvršitelj
Ing. sigurnosti na radu – 1 izvršitelj
Konobar s položenim majstorskim ispitom – 1 izvršitelj
Kuhar s položenim majstorskim ispitom – 1 izvršitelj
Slastičar s položenim majstorskim ispitom – 1 izvršitelj
Frizer – majstor ili frizer s najmanje 5 godina iskustva u struci – 1 izvršitelj
Kozmetičar – majstor ili kozmetičar s najmanje 5 godina iskustva u struci – 1 izvršitelj
Instruktor vožnje – 1 izvršitelj

Uvjeti:

I. Za ravnatelja kandidati moraju ispunjavati posebne uvjete propisane zakonom o srednjoškolskom odgoju i obrazovanju:

kratak životopis
ovjerenu kopiju diplome
ovjerena kopija položenog stručnog ispita
izvod iz matične knjige rođenih
izjavu o nekažnjavanju
uvjerenje o prebivalištu
najmanje 5 (pet) godina radnog iskustva u nastavi

II. Pored općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa kandidati moraju ispunjavati posebne uvjete propisane Zakonom o srednjoškolskom odgoju i obrazovanju. Kandidati se upošljavaju po osnovu uhovora o privremenim i povremenim poslovima u trajanju od godinu dana.

Uz prijavu dostaviti:

Prijave slati na adresu:

Privatna srednja strukovna škola s pravom javnosti VERBUM
Rade Bitange 13
88 000 Mostar
S naznakom „Za natječaj“

Natječaj je otvoren osam (8) dana od dana objave u dnevnom listu.

Nepotpuna dokumentacija neće se uzimati u razmatranje.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u prostorijama Škole ili na broj tel. 036/581-121