Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.boljiposao.com.
Ovaj oglas je istekao 03.05.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

Referent za štampanje, skeniranje i konverziju pošte

Oglas je istekao
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Sarajevo
Rok prijave:
03.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Na osnovu čl.20. I 23. Zakona o namještenicima u organima državne službe u Federaciji Bosne I Hercegovine (,, Službene novine Federacije BiH”, broj:49/05) I člana 32. Pravilnika o unutrašnjoj organizaciji Federalne agencije za upravljanje oduzetom imovinom broj: 74/2016 od 05.09.2015.godine, direktor Federalne agencije za upravljanje oduzetom imovinom, objavljuje

J A V N I O G L A S

za prijem 1 (jednog ) namještenika u radni odnos na neodređeno vrijeme

Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Opis poslova:

unosi podatke i vrši poslove konverzije pisanih akata u elektronski oblik za potrebe aplikacije e- Pisarnice;
rukuje uređajima za kopiranje, umnožavanje i skeniranje akta i vodi evidencije u elektronskoj formi o svim aktima Agencije;
obavlja i druge poslove koje odredi neposredni rukovodilac;

Uvjeti za vršenje poslova radnog mjesta:

SSS, gimanzija, birotehnička ili ekonomska škola ili druga srednja škola stručni upravni ispit, najmanje šest mjeseci staža u struci i poznavanje rada na računaru

Vrsta djelatnosti: poslovi pomoćne djelatnosti

Naziv grupe poslova: operativno-tehnički

Složenost poslova: jednostavni

Status izvršioca: namještenik

Pozicija radnog mjesta: referent

Uz prijavu na Javni oglas potrebno je priložiti slijedeća dokumenta (original ili ovjerene kopije)

diploma o stručnoj spremi;
uvjerenje o poznavanju rada na računaru;
uvjerenje o položenom stručnom upravnom ispitu ( kandidat koji nema položen stručni upravni ispit, dužan je položiti isti najkasnije u roku od šest mjeseci od dana prijema u radni odnos);
uvjerenje o državljanstvu (ne starije od 6 mjeseci) ili kopija CIPS-ove lične karte;
izvod iz matične knjige rođenih;
potvrda o radnom stažu svoje struke nakon završene srednje stručne spreme;
izjava da u posljedne dvije godine od dana objavljivanja javnog oglasa nije otpušten iz državne službe kao rezultat disciplinske kazne na bilo kojem nivou vlast u Federaciji Bosne I Hercegovine;
izjava da nije obuhvaćen odredbom člana IX. 1. Ustava Bosne I Hercegovine.

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme.

Izabrani kandidat bit će dužni dostaviti ljekarsko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti prije preuzimanja dužnosti namještenika.

Javni oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Prijave na Javni oglas sa kratkom biografijom i potrebnom dokumentacijom mogu se predate neposredno ili dostaviti preporučeno poštom, na adresu:

Federalna agencija za upravljanje oduzetom imovinom
Put života 2
71 000 Sarajevo
sa naznakom “ Za Javni oglas”

Nepotpune, neuredne i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola