Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.boljiposao.com.
Ovaj oglas je istekao 23.08.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

Poslovi motrenja i uzbunjivanja referent

Oglas je istekao
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Čapljina
Rok prijave:
23.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Na temelju članka 20. i 23. Zakona o namještenicima u organima državne službe u F BiH (Službene novine F BiH broj: 49/05), Načelnik općine Čapljina, r a s p i s u j e

J A V N I O G L A S
za popunjavanje radnih mjesta namještenika u službama općine Čapljina

Radno mjesto administratora – referent u Službi opće uprave - 1 izvršitelj
Radno mjesto vatrogasca – referent u Službi civilne zaštite – 1 izvršitelj
Radno mjesto na poslovima motrenja i uzbunjivanja – referent – 1 izvršitelj

UVJETI:

Pored općih uvjeta predviđenih čl. 24. Zakona o namještenicima u organima državne službe u F BiH ( državljanin BiH, punoljetnost, zdravstvena sposobnost, da u posljednje dvije godine od dana objavljivanja ovog oglasa nije otpušten iz organa državne službe kao rezultat stegovne kazne na bilo kojoj razini vlasti u F BiH, odnosno BiH, da nije obuhvaćen odredbom čl. IX 1. Ustava BiH ), kandidati trebaju ispunjavati sljedeće posebne uvjete:

radno mjesto pod a) - završenu srednju školu, gimnaziju, upravno administrativnu, ekonomsku ili drugu SSS, odnosno KV radnik ili škola za daktilografiju i biti obučen za rad na računalu – tipkanje, imati 6 mjeseci radnog iskustva
radno mjesto pod b) – SSS (IV ili III stupanj KV), vozačka dozvola za upravljanje motornim vozilom B kategorije, 6 mjeseci radnog iskustva (prednost imaju kandidati sa iskustvom u vatrogastvu)
radno mjesto pod c) – SSS, gimnazija, administrativno upravna, ekonomska ili tehnička i KV radnik (III stupanj) i 6 mjeseci radnog iskustva

Potrebna dokumenta (original ili ovjereni preslici) uz prijavu:

svjedodžba o završenoj školi
uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od tri mjeseca)
Uvjerenje o državljanstvu (ne starije od 6 mjeseci ili ovjeren preslik CIPS-ove osobne iskaznice)
Izjava kandidata da nije otpušten iz organa državne službe kao rezultat stegovne kazne na bilo kojoj razini vlasti u Bosni i Hercegovini u posljednje dvije godine od dana objavljivanja ovog oglasa
Potvrda o radnom stažu nakon završene srednje škole
Dokaz o iskustvu u vatrogastvu ukoliko ga kandidat ima za radno mjesto pod a)
Vozačka dozvola za radno mjesto pod b)

Izabrani kandidati će biti dužni dostaviti ljekarsko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti prije prijema u radni odnos.

NAPOMENA:

Kandidat koji bude primljen u radni odnos na radnom mjestu pod b), a nema položen ispit za vatrogasca predviđen čl. 106. Zakona o zaštiti od požara i vatrogastvu (federalni zakon) dužan je taj ispit položiti u roku od godinu dana od dana prijema u radni odnos.

Sva tražena dokumenta uz prijavu treba dostaviti najkasnije 15 dana od dana objave ovog javnog oglasa u dnevnom listu koji je posljednji objavio ovaj oglas.

Dokumenta dostaviti putem pošte preporučeno ili predati osobno na protokol Općine Čapljina na adresu:

Općina Čapljina
Načelnik općine
Trg kralja Tomislava
88 300 Č a p lj i n a
s naznakom
„Javni oglas za popunjavanje radnih mjesta namještenika u službama Općine Čapljina“

Nepotpune, neuredne i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola