NATJEČAJ za popunu radnih mjesta

Mjesto rada:
Tomislavgrad
Rok prijave:
16.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Temeljem članka 60. Statuta Osnovne glazbene škole “ Tomislavgrad “ i uz Suglasnost Ministarstva znanosti, prosvjete, kulture i športa Hercegbosanske županije, broj: 06-01-38-1989/18., Školski odbor Osnovne glazbene škole “ Tomislavgrad “ raspisuje

NATJEČAJ
za popunu radnih mjesta

1. Profesor glasovira, 1 izvršitelj, na određeno vrijeme za 24 nastavna sata tjedno
2. Profesor glasovira, 1 izvršitelj na određeno vrijeme za 10 nastavnih sati tjedno
3. Profesor gitare, 1 izvršitelj na određeno vrijeme za 20 nastavnih sati tjedno
4. Profesor flaute, 1 izvršitelj na određeno vrijeme za 14 nastavnih sati tjedno
5. Profesor saksofona, 1 izvršitelj na određeno vrijeme za 10 nastavnih sati tjedno
6. Profesor klarineta, 1 izvršitelj na određeno vrijeme za 2 nastavna sata tjedno
7. Profesor solfeggia, 1 izvršitelj na određeno vrijeme za 12 nastavnih sati tjedno soleggia i 2 nastavna sata tjedno zbora

Rad na određeno vrijeme za sva radna mjesta zasniva se do kraja nastavne 2018./2019. godine

Uvjeti:
1. Na radno mjesto profesor glasovira (točka 1. i točka 2. primit će se osobe koja pored općih uvjeta propisanih Zakonom ispunjavaju i uvjete o stručnoj spremi profesor glasovira
2. Na radno mjesto profesor gitare, primit će se osoba koja pored općih uvjeta propisanih Zakonom ispunjava i uvjete o stručnoj spremi
profesor gitare
3. Na radno mjesto profesor flaute, primit će se osoba koja pored općih uvjeta propisanih Zakonom ispunjava i uvjete o stručnoj spremi
profesor flaute
4. Na radno mjesto profesor saksofona, primit će se osoba koja pored općih uvjeta propisanih Zakonom ispunjava i uvjete o stručnoj spremi
profesor saksofona
5. Na radno mjesto profesor klarineta, primit će se osoba koja pored općih uvjeta propisanih Zakonom ispunjava i uvjete o stručnoj spremi
profesor klarineta
6. Na radno mjesto profesor solfeggia, primit ce se osoba koja pored općih uvjeta propisanih Zakonom ispunjava i uvjete o stručnoj spremi
profesor solfeggia

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti ovjeren prijepis diplome o stručnoj spremi, dokaz o položenom stručnom ispitu, Uvjerenje o državljanstvu, potvrdu o prebivalištu, potvrdu o nekažnjavanju i kratak životopis.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Natječajna dokumentacija se ne vraća. O rezultatima natječaja kandidati će biti pismeno obaviješteni u zakonskom roku.
Natječaj je otvoren 8 ( osam ) dana od dana objave.

Prijave dostaviti na adresu: Školski odbor Osnovne glazbene škole “ Tomislavgrad Mijata Tomića bb, 80240 Tomislavgrad.

Predsjednik Školskog odbora Željko Jurić