Konkurs za prijem u radni odnos

Mjesto rada:
Vlasenica
Rok prijave:
24.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:

1. Prof. stručnih predmeta šumarske struke, dipl.inžinjer šumarstva, 19 časova, na određeno vrijeme do 31.08.2018.godine
2. Prof. anatomije, 4 časa na određeno vrijeme, do 31.08.2018.godine
3. Prof. zdravstvene njege i rehabilitacije, 4 časa teorije + 6 časova vježbi, na određeno vrijeme do 31.08.2018.godine

Opšti uslovi
1. da je državljanin Republike Srpske,ili BiH,
2. da je stariji od 18 godina,
3. da ima opštu zdravstvenu sposobnost i psiho-fizičku sposobnost za rad sa učenicima,
4. da nije pravosnažnom presudom osuđivan za krivična djela učinjena protiv dostojanstva ličnosti, morala, službene dužnosti, trgovine ljudima, zlostavljanja djeteta, polnog i drugog nasilja nad djetetom ili maloljetnim licem i

Posebni uslovi
1. Završen fakultet odgovarajućeg smjera u četvorogodišnjem trajanju, sa najmanje ostvarenih 240 ECTS bodova (Pravilnik o vrsti stručne spreme nastavnika i stručnih saradnika u srednjim tehničkim i srednjim stručnim školama).
2. Pod rednim brojem 1. pripravnik
3. Pod rednim brojem 2. doktor medicine-pripravnik
4. Pod rednim brojem 3.
a) teorija: doktor medicine, dipl.medicinska sestra, viša medicinska sestra-tehničar,
b) vježbe: dipl.medicinska sestra, viša medicinska sestra-tehničar
Potrebna dokumentacija:
-Prijava na konkurs sa kratkom biografijom,
-Izvod iz matične knjige rođenih ili ovjerena kopija lične karte,
-Izvod iz matične knjige državljana,
-Ljekarsko uvjerenje nadležne zdravstvene ustanove o opštoj i psihofizičkoj sposobnosti za rad sa djecom (dostavlja se nakon odabira kandidata, a prije zasnivanja radnog odnosa, ne starije od 6 mjeseci),
-Uvjerenje da lice nije pravosnažnom presudom osuđivano za krivična djela a posebno za djela učinjena protiv dostojanstva ličnosti, morala, službene dužnosti, trgovine ljudima, zlostavljanja djeteta, polnog i drugog nasilja nad djetetom ili maloljetnim licem (škola će zatražiti službenim putem od nadležne ustanove nakon što kandidat bude izabran),
-Ovjerena fotokopija diplome, ili uvjerenje o završenom školovanju,
-Dodatak diplomi, koji sadrži podatke o prosjeku ocjena tokom studiranja ili uvjerenje visokoškolske ustanove o prosjeku ocjena tokom studiranja, ako u diplomi ne postoje podaci o prosjeku ocjena,
-Uvjerenje izdato od Zavoda za zapošljavanje o vremenu provedenom na evidenciji nezaposlenih lica,
-Uvjerenje o radnom stažu izdato od ranijeg poslodavca ako je raspisan konkurs za prijem u radni odnos lica sa iskustvom,
-Ukoliko je raspisan konkurs za prijem u radni odnos lica sa radnnim iskustvom i položenim stručnim ispitom, kandidat je dužan da dostavi uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u vaspitno-obrazovnom procesu,
-Uvjerenje opštinskog/gradskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu člana porodice poginulog borca Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske ako se radi o kandidatu iz kategorije porodice poginulog borca,
-Uvjerenje opštinskog/gradskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu borca Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske ako se radi o kandidatu iz kategorije boraca,
-Uvjerenje opštinskog/gradskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu ratnog vojnog invalida Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske ako se radi o kandidatu iz kategorije ratnog vojnog invalida,

Oglas ostaje otvoren 8 dana od dana objavljivanja. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje, kandidati su dužni dostaviti ovjerene kopije svih dokumenata i te kopije neće biti vraćene kandidatima.

Testiranje i intervju za kandidate koji su dostavili potpune i blagovremene prijave će se održati 28.08.2017.godine u prostorijama škole sa početkom u 10:00 časova. Kandidati se neće posebno pozivati na testiranje i intervju, a ako se ne pojave na testiranju ili intervjuu, smatraće se da su odustali od prijave na konkurs.

Kontakt telefon 056/734-833, 056/490-711
Prijave sa dokumentima slati poštom ili dostaviti lično u zapečaćenoj koverti na adresu: Sšc„ Milorad Vlačić“ Vlasenica Sv. Apostola Petra i Pavla 37, 75440 Vlasenica, sa naznakom: Prijava na konkurs