Konkurs za prijem nastavnika u OMŠ Vojin Komadina

Mjesto rada:
Zvornik
Rok prijave:
16.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
REPUBLIKA SRPSKA

GRAD ZVORNIK

JU OSNOVNA MUZIČKA ŠKOLA

“VOJIN KOMADINA”

ZVORNIK

raspisuje:

KONKURS

Za prijem radnika sa radnim iskustvom i položenim stručnim ispitom u radni odnos

1. Nastavnik solfeđa 1 izvršilac, (na određeno vrijeme do 31.12.2018. godine) 24 časa sa zvanjem:

a) profesor muzike sa završenim teoretskim odsjekom,

b) diplomirani muzički pedagog,

v) diplomirani profesor solfeđa i muzičke kulture,

g) diplomirani crkveni muzičar (pedagog, pojac i dirigent crkvenog hora) ili profesor crkvene muzike i pojanja,

d) diplomirani teoretičar umjetnosti: smjer muzička teorija i pedagogija .

2. Nastavnik gitare 1 izvršilac, (na određeno vrijeme do 31.12.2018) 19 časova sa zvanjem:

a) diplomirani muzičar – gitarista,

b) diplomirani muzički izvođač ili pedagog, sa prethodno završenom srednjom muzičkom školom, obrazovni profil:muzički izvođač – gitarista .

3. Nastavnik violine 1 izvršilac (na određeno vrijeme do 31.12.2018) 24 časa sa zvanjem :

a) diplomirani muzičar –violinista ,

b) diplomirani muzički izvođač ili pedagog, sa prethodno završenom srednjom muzičkom školom, obrazovni profil: muzički izvođač –violinista.

4. Nastavnik klarineta 1 izvršilac (na određeno vrijeme do 31.12.2018) 17 časova sa zvanjem :

a) diplomirani muzičar –klarinetista

b) diplomirani muzički izvođač ili pedagog, sa prethodno završenom srednjom muzičkom školom, obrazovni profil: muzički izvođač – klarinetista .

Prilikom prijavljivanja na konkurs za radno mjesto iz tačke 1. ovog konkursa kandidati treba da ispunjavaju opšte i posebne uslove.

Opšti uslovi konkursa:

1) da je državljanin Republike Srpske i BiH, a to se dokazuje uvjerenjem o državljanstvu.

2) da je punoljetan, a to se dokazuje izvodom iz matične knjige rođenih ili kopijom lične karte,

3) da je radno sposoban, a to se dokazuje ljekarskim uvjerenjem koje ne može biti starije od šest mjeseci ( prilaže se nakon prijema u radni odnos).

4) da nije osuđivan pravosnažnom presudom za krivična djela učinjena protiv dostojanstva ličnosti, morala, službene dužnosti, trgovine ljudima, zlostavljanja djeteta, polnog i drugog nasilja nad djetetom ili maloljetnim licem. (Škola će pribaviti službenim putem, a prije zasnivanja radnog odnosa.)

Uz potpisanu prijavu i dokumentaciju o ispunjavanju opštih uslova kandidati treba da dostave dokumentaciju kojom se dokazuje ispunjenost posebnih uslova:

Posebni uslovi:

1) ovjerena fotokopija diplome o završenom prvom ciklusu studijskog programa u četvorogodišnjem trajanju sa najmanje ostvarenih 240 ECTS bodova, u kojoj je navedeno stručno zvanje u određenoj oblasti ili ekvivalent.

2) dodatak diplomi koji sadrži podatke o prosjeku ocjena tokom studiranja, ukoliko u diplomi ne postoji prosjek ocjene.

3 ) uvjerenje izdato od zavoda za zapošljavanje o vremenu provedenom na evidenciji nezaposlenih lica;

4) Uvjerenje o radnom stažu izdato od ranijeg poslodavca;

5) uvjerenje opštinsko-gradskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu člana porodice poginulog borca Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske, ukoliko se radi o kandidatu iz kategorije porodice poginulog borca;

6) uvjerenje opštinsko-gradskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu ratnog vojnog invalida Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske, ukoliko se radi o kandidatu ratnog vojnog invalida.

7) ovjerena fotokopija uvjerenja o položenom stručnom ispitu za rad u vaspitno – obrazovnom procesu

Intervju i testiranje sa kandidatima koji ispunjavaju uslove konkursa obaviće se dana, 21.8.2018. godine, u 10 časova u prostorijama JU OMŠ “Vojin Komadina” Zvornik.

Kandidati se neće posebno pozivati na intervju i testiranje, a ukoliko se ne pojave na intervjuu i testiranju smatraće se da su odustali od prijave na konkurs.

Kandidati su dužni dostaviti ovjerene kopije svih traženih dokumenata, i te kopije neće biti vraćene kandidatima.

Konkurs ostaje otvoren 8 dana od dana objavljivanja u dnevnim novinama “Glas Srpske”.

Prijave sa navedenom dokumentacijom dostaviti na adresu: Javna ustanova Osnovna muzička škola “Vojin Komadina”, ul. Sveti Sava broj:.71/A. 75400 Zvornik.