Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.boljiposao.com.
Ovaj oglas je istekao 23.08.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

KONKURS Na upražnjena radna mjesta:

Oglas je istekao
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Prnjavor
Rok prijave:
23.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
JU MUZIČKA ŠKOLA “KONSTANTIN BABIĆ”

PRNjAVOR

Ul. Vladike Platona br. 27

78430 Prnjavor

Tel/faks: 051/660-167

raspisuje

KONKURS

Na upražnjena radna mjesta:

1. Nastavnik flaute - 19 časova nastave (flauta 18 časova + čitanje s lista 1 čas) - 1 izvršilac pripravnik na neodređeno radno vrijeme,

2. Nastavnik gitare - 24 časa nastave (gitare 21 čas + čitanje sa lista 3 časa) - 1 izvršilac pripravnik na neodređeno radno vrijeme,

3. Nastavnik klavira - 22 časa nastave (klavira 13 časova + uporednog klavira 3 časova+ korepeticija 6 časova) - 1 izvršilac sa radnim iskustvom i položenim stručnim ispitom na neodređeno radno vrijeme,

4. Nastavnik klavira - 24 časa nastave (klavira 22 časa + korepeticija 2 časa) - 1 izvršilac sa radnim iskustvom i položenim stručnim ispitom na određeno radno vrijeme do povratka radnika sa bolovanja, a najkasnije do 16.11.2018. g.,

5. Nastavnik gitare - 10 časova nastave - 1 izvršilac sa radnim iskustvom i položenim stručnim ispitom na određeno radno vrijeme do 31.8.2019. g.,

6. Nastavnik violine - 12 časova nastave - 1 izvršilac sa radnim iskustvom i položenim stručnim ispitom na određeno radno vrijeme do 31.8.2019.g.,

7. Nastavnik informatike - 4 časa nastave - 1 izvršilac sa radnim iskustvom i položenim stručnim ispitom na određeno radno vrijeme do 31.8.2019.g,

8. Nastavnik fizičkog vaspitanja - 2 časa nastave - 1 izvršilac sa radnim iskustvom i položenim stručnim ispitom na određeno radno vrijeme do 31.08.2019.g.,

9. Nastavnik fizike - 2 časa nastave - 1 izvršilac pripravnik na određeno radno vrijeme do 31.08.2019.g.,

10. Nastavnik teoretske grupe predmeta - 10 časova nastave (teorija muzike 2 časa + muzički oblici 2 časa + harmonija 2 časa + sviranje horskih partitura 2 časa + istorije muzike 2 časa) - 1 izvršilac sa radnim iskustvom i položenim stručnim ispitom na određeno radno vrijeme vrijeme do 31.08.2019. g.,

11. Nastavnik etnomuzikologije - 2 časa nastave - 1 izvršilac sa radnim iskustvom i položenim stručnim ispitom na određeno radno vrijeme do 31.08.2019.g.

Pored opštih uslova koji su propisani Zakonom o radu, kandidati treba da ispunjavaju i uslove propisane Zakonom o osnovnom vaspitanju i obrazovanju i Zakonom o srednjem obrazovanju i vaspitanju kao i Pravilnikom o stručnim profilima i zvanjima nastavnika, stručnih saradnika i vaspitača, Pravilnikom o vrsti stručne spreme nastavnika i stručnih saradnika u srednjim tehničkim i srednjim stručnim školama kao i uslove propisane Pravilnikom o proceduri i kriterijumima prijema radnika u radni odnos u osnovnoj školi i Pravilnikom o proceduri i kriterijumima prijema radnika u radni odnos u srednjoj školi.

Pravo učešća na konkursu imaju i lica koja su po propisima do stupanja na snagu Zakona o srednjem obrazovanju i vaspitanju vaspitanju ispunjavala uslove u pogledu profila i zvanja radnika.

Pravo učešća na konkursu imaju lica koja su stekla radni staž van škole u trajanju od najmanje godinu dana u struci, ukoliko ispunjavaju ostale uslove propisane Zakonom o srednjem obrazovanju i vaspitanju.

Opšti uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju prilikom prijavljivanja na javni konkurs su :

a) da je državljanin Republike Srpske i Bosne i Hercegovine, a to se dokazuje uvjerenjem o državljanstvu,

b) da je punoljetan, a to se dokazuje izvodom iz matične knjige rođenih ili ovjerenom kopijom lične karte,

v) da je radno sposoban, a to se dokazuje ljekarskim uvjerenjem koje ne može biti starije od 6 mjeseci i koje prilaže samo izabrani kandidadat nakon izvršenog izbora po konkursu, a prije zasnivanja radnog odnosa,

g) da nije osuđivan pravosnažnom presudom za krivična djela protiv dostojanstva ličnosti, morala, službene dužnosti, trgovine ljudima, zlostavljanja djeteta, polnog i drugog nasilja nad djetetom ili maloljetnim licem. ( Uvjerenje o neosuđivanosti, za izabranog kandidata škola će pribaviti službenim putem prije zasnivanja radnog odnosa. Ukoliko je izabrani kandidat rođen na teritoriji Federacije BiH i inostranstva, uvjerenje o neosuđivanosti pribaviće kandidat, a prije zasnivanja radnog odnosa).

Uz prijavu na konkurs (potpisane od strane kandidata sa naznačenom adresom prebivališta i brojem telefona) pored dokumentacije kojom se dokazuju ispunjavanje opštih uslova kandidati su dužni dostaviti i dokumentaciju na osnovu koje se dokazuje ispunjavanje posebnih uslova i na osnovu koje se vrši bodovanje:

- Ovjerenu fotokopiju diplome o završenom prvom ciklusu studijskog programa, u kojoj je navedeno stručno zvanje u određenoj oblasti ili ekvivalent,

- Dodatak diplomi koji sadrži podatke o prosjeku ocjena tokom studiranja ili uvjerenje visokoškolske ustanove o prosjeku ocjena tokom studiranja, ukoliko u diplomi ne postoje podaci o prosjeku ocjena,

- Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u vaspitno-obrazovnom procesu (za radna mjesta u kojim je navedeno da se traži lice sa položenim stručnim ispitom);

- Uvjerenje izdato od Zavoda za zapošljavanje o vremenu provedenom na evidenciji nezaposlenih lica za nezaposlena lica koja se nalaze na toj evidenciji,

- Uvjerenje o radnom stažu izdato od ranijeg poslodavca, iz kojeg treba jasno da se vidi vrsta posla, stepen stručne spreme i trajanje radnog odnosa po vrstama posla,

- Uvjerenje opštinskog/gradskog organa uprave nadležnog za boračku-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu člana porodice poginulog borca Odbrambeno-otadžbinskog rata RS, ako se radi o kandidatu iz kategorije porodice poginulog borca,

- Uvjerenje opštinskog/gradskog organa uprave nadležnog za boračku-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu ratnog vojnog invalida Odbrambeno-otadžbinskog rata RS, ako se radi o kandidatu iz kategorije ratnog vojnog inavalida,

- Uvjerenje opštinskog/gradskog organa uprave nadležnog za boračku-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu borca Odbrambeno-otadžbinskog rata RS, ako se radi o kandidatu iz kategorije borca.

Kandidati koji su dostavili potpune i blagovremene prijave, odnosno koji ispunjavaju uslove konkursa, doći će na testiranje i intervju koje će se obaviti u utorak 28.8.2018. godine sa početkom u 9 časova u prostorijama škole. Kandidati se neće posebno pozivati na intervju i testiranje, a ako se ne pojave na testiranju i intervjuu, smatraće se da su odustali od prijave na konkurs. Kandidati su dužni dostaviti ovjerene kopije svih dokumenata i te kopije se ne vraćaju kandidatima.

Konkurs ostaje otvoren 8 (osam) dana od dana objavljivanja u dnevnom listu “Glas Srpske”, a neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

Prijave sa potrebnom dokumentacijom slati na adresu:

Javna ustanova Muzička škola “Konstantin Babić” Prnjavor

Vladike Platona br. 27

78 430 Prnjavor, sa naznakom - Prijava na konkurs -
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Minimalna stručna sprema:
Fakultet